POSKYTOVANÉ SLUŽBY

PRADENSTVÍ, KONZULTACE, ZAMĚŘENÍ

Na základě Vašich požadavků vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku se specifikací jednotlivých položek. Vaše požadavky je možné zaslat poštou, faxem nebo e-mailem. Pro základní kalkulaci můžete použít sekci „POPTÁVKA“ na těchto stránkách. Je možná i osobní konzultace u Vás doma nebo v místě stavby.

V případě realizace zástupce firmy provede přesné zaměření jednotlivých otvorů, projedná s Vámi možná technická řešení a provedení oken (členění, otvírání, prosklení) a dohodne další postup prací (příprava na montáž a způsob provedení, zapravení, doplňky).

DEMONTÁŽ A LIKVIDACE OKEN

Při výměně starých oken zajišťujeme jejich vybourání z přihlédnutím k typu oken (zdvojená, špaletová, ocelové konstrukce). Demontáž provádíme způsobem, který co nejméně naruší stávající otvory, především vnější fasádu a prvky které zůstávají po starých oknech (parapety, obložení). Zajistíme i odvoz starých oken a jejich likvidaci v souladu s požadavky na ochranu životního prostředí. Samozřejmostí je základní úklid po demontáži i montáži.

MONTÁŽ A ZAPRAVENÍ

Základní podmínkou pro využití všech parametrů kvalitního okna je jeho montáž. Montáží se rozumí usazení rámu do připraveného otvoru, jeho vyrovnání ve všech směrech, dostatečné uchycení, izolace polyuretanovou pěnou, nasazení křídel a jejich seřízení. Pro slnění základních podmínek stability a pevnosti provedení používáme uchycení přes ocelovou výztuhu okna šrouby určenými speciálně pro tento způsob montáže s ohledem na konkrétní podmínky (rozměr okna, velikost otvoru, složení a pevnost zdiva). Po montáži je okno plně funkční.

Zednické zapravení zajišťujeme dle požadavků zákazníka a jejich rozsah je závislý na typu původních oken (zdvojená, špaletová). Nutná konzultace na místě.

OSTATNÍ SLUŽBY

Dodáváme a montujeme širokou škálu doplňků:

  • parapety vnitřní i vnější
  • žaluzie horizontální i vertikální
  • rolety a roletky
  • protihmyzové sítě

Všechny doplňky je možné dodat i na již zamontovaná okna, na okna jiných výrobců pouze po konzultaci (zásah do konstrukce, záruka).

SERVIS

Na okna poskytujeme bezplatný záruční servis po dobu pěti let, na doplňky dva roky. Provádíme i pozáruční servis a opravy všech vad způsobených neodbornou manipulací nebo z jiných příčin (rozbité sklo, poškozené kování apod.). Neopravujeme okna jiných výrobců, zvláště levná okna pro východní trh nebo z Polska.